недела, 24. октомври 2021. Вести денес: 102
home Познати

Кој би можел да и подари вакво нешто- Цеца сподели што добила за 8-ми март, но за ваков подарок со причина крие од кого го добила (ФОТО)

Кој би можел да и подари вакво нешто- Цеца сподели што добила за 8-ми март, но за ваков подарок со причина крие од кого го добила (ФОТО)

Вчера како и сите жени во светот така и пејачката Светлана Ражнатовиќ- Цеца го прослави денот на жената 8-ми март.

Имено таа по настапот кој го имаше во саботата доцна вечерта вчера во текот на денот беше изненадена по повод денот на жената 8-ми март.

Иако останува тајна дали подароците биле од нејзините деца или пак обожаватели, сепак фановите коментираат дека тие изгледаат одлично и дека на тие подароци секоја мајка би им се радувала.

Станува збор за букет од балони и големо мече направено од ружи, погледнете.

Локални избори 2021