сабота, 11. јули 2020. Вести денес: 103
МЕГА БОМБА

Заев договора да паднат судски предмети, „позадински комбинациите се правени со Катица, Оливер, со Радмила“

home Познати

Кои од македонските јавни личности пазари во Шутка? (ВИДЕО)

Кои од македонските јавни личности пазари во Шутка? (ВИДЕО)

Класика се веќе шопинг турите во Солун и Софија. Да отидеш на шопинг во Шутка, да си купиш се „оригинал” , за мала сума на пари.

„Оригинал” ташни за 300 денари, “оригинал ” патики за 800 денари, јакни, кошули, накит, козметика, долен веш, “златен”накит, еден куп светки… се на едно место.

Естрадниот магазин Бекстејџ реши да истражува на тема: Кои од македонските јавни личности пазари во Шутка?

За да ја разрешат дилемата и да дознаат информација од прва рака, го посетија пазарот во Шутка…

Тони Зен, Слаткаристика, Панчо беа само дел од одговорите…

Кои други јавни купуваат од Шутка, а се срамат да признаат, погледнете во продолжение:

Парламентарни избори 2020