недела, 5. јули 2020. Вести денес: 138
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

Кога забременила од оженет маж била ученичка во средно: Ова е ќерката на познатата пејачка која исто така е пејачка (ФОТО)

Кога забременила од оженет маж била ученичка во средно: Ова е ќерката на познатата пејачка која исто така е пејачка (ФОТО)

Српската пејачката Гоца Божиновска се остварила како мајка уште во средношколските денови, а јавноста речиси да не знае кој е таткото на нејзината ќерка.

Имено пејачката затруднела од композиторот Раде Вичковиќ кој тогаш бил оженет, меѓутоа Раде се колнел пред таткото на пејачката дека е лудо заљубен во неа иако има семејство.

 

View this post on Instagram

 

#goodnight #sweets #dreams #kissing #♥♥♥♥♥

A post shared by Jelena Vučković (@jelenavuckovic1) on

Сепак нејзината ќерка Јелена Вучковиќ која денеска е исто така пејачка израснала со нејзините баба и дедо додека пејачката откако останала самохрана мајка пеела заработувајќи пари.

Неколку години подоцна таа роди уште две деца со друг маж, а еве како денес изгледа нејзината ќерка.

 

View this post on Instagram

 

Tata🤗😘😍 @vuckovicrade4#moj voljeni kompozitor,i moja malenkost #

A post shared by Jelena Vučković (@jelenavuckovic1) on

 

View this post on Instagram

 

18h premijera na youtube kanalu #BEZGREŠNA#JOS MALO#POSLUSAJTE#SHERUJTE#LAJKUJTE#LJUBIM VAS

A post shared by Jelena Vučković (@jelenavuckovic1) on

Парламентарни избори 2020