петок, 27. јануари 2023. Вести денес: 175
home Познати

Кога тенисерот ја фотографира, тоа ги надминува сите граници: Ќерката на Топалко позираше во безобразно бикини и ги откри гол*те гради

Кога тенисерот ја фотографира, тоа ги надминува сите граници: Ќерката на Топалко позираше во безобразно бикини и ги откри гол*те гради

Иако двајцата не признаваат дека се во љубовна врска, ќерката на пејачот Милан Топаловиќ Топалко, Хелена Топаловиќ (22) и босанскиот тенисерот Дамир Џумхур (27) од својот одмор споделуваат идентични фотографии со што ја оставија во дилема јавноста.

И додека двајцата уживаат на својот романтичен одмор на Малдивите ќерката на пејачот секојдневно објавува провокативни фотографии на кои ја фотографира најверојатно тенисерот.

Па така на својата најнова фотографија таа позира на лежалка облечена во сексапилно бикини од кое горниот дел и беше прилично поспуштено, па и се гледаат половина од нејзините бујни гради.

Инаку српските медиуми за овој одмор пишуваат дека тенисерот искеширал минимум 8 илјади евра.

Најнови вести