четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Познати

Кога таа рекламира долна облека, вилиците на мажите им паѓаат до подот! (ФОТО)

Кога таа рекламира долна облека, вилиците на мажите им паѓаат до подот! (ФОТО)

Познатата пејачка и дизајнерка објави заводливо видео…

Ријана прво го изгради своето име во Светот на шоу-бизнисот како пејачка, но потоа започна да се занимава со мода, односно да дизајнира колекции долна облека и тука ги доби сите пофалби во светот на модата.

Покрај тоа, таа има своја колекција на козметика, како и облека, и рекламира сè што ќе дизајнира сама.

Дефинитивно не ѝ треба бојата на рекламите, бидејќи кога Ријана ќе објави видео во нејзината долна облека, го привлекува вниманието и на жените и на мажите.

Во моментов, таа се пофали на Instagram со новиот комплет долна облека што ќе излезе точно на време: за Денот на вљубените, па затоа е црвен и соодветно предизвикувачки. Дури и кога убавицата од Барбадос позира во неа, сексапилот пука во сите правци:

Погледнете го видеото кое за два дена собра повеќе од шест милиони прегледи!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by badgalriri (@badgalriri)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by badgalriri (@badgalriri)

Извор: Попара.мк

Коронавирус