петок, 30. септември 2022. Вести денес: 115
home Познати

Koга таа носи животински принт тоа изгледа вака: Карлеуша на црвениот тепих во издание кое ги привлекува сите погледи (ФОТО)

Koга таа носи животински принт тоа изгледа вака: Карлеуша на црвениот тепих во издание кое ги привлекува сите погледи (ФОТО)

Пејачката и членот на жирито на музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“, Јелена Карлеуша вчера вечер беше меѓу познатите кои ја поддржаа Сузана Јовановиќ на промоцијата на нејзините нови песни.

Таа за оваа прилика одбра летен фустан кој дефинитивно не се гледа секој ден – во прашање се жолта ткаеинана со леопард принт и зелени детали кои во прв план ги истакнуваат нозете и деколтето. Со помош на црниот појас, Карлеуша го нагласи струкот, а фустанот го комбинираше со црни сандали на штикла.

Најнови вести

Коронавирус