недела, 25. октомври 2020. Вести денес: 61
home Познати

Кога сестрата на Богдана ќе се мажи за синот на пејачката со македонско потекло ќе се трошат милионите од неговиот сомнително убиен татко

Кога сестрата на Богдана ќе се мажи за синот на пејачката со македонско потекло ќе се трошат милионите од неговиот сомнително убиен татко

Синот на Гоца Божиновска која потекнува од Македонија веќе подолго време е во врска со сестрата на Богдана Родиќ.

Српските медиуми веќе пишуваат дека Бојана Родиќ веќе се преселила во семејниот дом на пејачката која живее со синот Мирко Шијан.

Медиумите пишуваат дека пејачката годинава се уште поради коронавирусот не започнала со подготовка на свадбата доколку се случи следното лето, но затоа започнала да ја реновира куќата во која ќе продолжи парот да живее.

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Mirko Šijan (@miresijan) on

Оваа вила инаку на синот му ја остави покојниот татко по разводот со неговата мајка.

 

View this post on Instagram

 

sreca, radost, zdravlje, ljubav…svima neka pokucaju na vrata ❤️

A post shared by Goca Bozinovska (@gocabozinovska) on

Реновирањето ќе чини околу 50 илјади евра, а пејачката сака да биде се скоцкано и ново за идната снаа.

 

View this post on Instagram

 

???

A post shared by Mirko Šijan (@miresijan) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mirko Šijan (@miresijan) on

-Едвај чекам да туркам количка со бебе во неа. Што ми преостанува мене, вели пејачката.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mirko Šijan (@miresijan) on

Коронавирус