недела, 28. мај 2023. Вести денес: 83
home Познати

Кога секси водителката Катарина се појави во ова деколте, сите зинаа (ФОТО)

Кога секси водителката Катарина се појави во ова деколте, сите зинаа (ФОТО)

Катарина Шишмановиќ важи за една од најубавите српски ТВ водителки.

Таа сега го води новиот квиз “Кој е на врвот” на “ТВ Пинк” повторно заедно со Милан Калиниќ.

Згодната Катарина објави една фотографија од Инстаграм на снимањето. На селфи фотографијата  Шишмановиќ пука од сексапил, а нејзиното раскошно деколте е во прв план.

Извор: Вистина