сабота, 20. април 2019. Вести денес: 31
home Познати

Кога се сврти со задникот во оваа комбинација стадионот се онесвести: Ванда Икарди посекси и од голот на Икарди во 92-та минута (ФОТО)

Кога се сврти со задникот во оваа комбинација стадионот се онесвести: Ванда Икарди посекси и од голот на Икарди во 92-та минута (ФОТО)

Сопругата на Икарди издоминира пред почетокот на мечот, за време на мечот каде често ја имаше во кадрите и по завршување на вчерашното дерби меѓу Интер и Милан.

Ванда Икарди денеска се најде на сите насловни страници во Италија откако Италијанците нејзината доминација ја споредија дури како поубава и од голот на нејзиниот сопруг во 92-та минута.

 

View this post on Instagram

 

Derby 🖤💙

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Таа беше облечена во секси тесни кожни пантолани од кои погледот не го симнаа илјадници фанатици на фудбалот, а откако позираше покрај дресот на Икарди завртена со задникот целиот стадион се онесвести.

 

View this post on Instagram

 

San Siro on fire 🔥

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Инаку по завршување на мечот фудбалерот ја поздрави сопругата со сочен бакнеж поради кој насловните страници денеска се преполни.

 

View this post on Instagram

 

Mi amor por @mauroicardi y la carita de mis hijos 💙 Mío Amore per @mauroicardi e lo sguardo dei miei bambini

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on