четврток, 6. октомври 2022. Вести денес: 147
home Познати

Кога се појави во „ѕвездите на гранд“ имаше 142 килограми – успеа да ослабе 75 килограми, а овој лесен начин е избор на многу луѓе! (ФОТО)

Кога се појави во „ѕвездите на гранд“ имаше 142 килограми – успеа да ослабе 75 килограми, а овој лесен начин е избор на многу луѓе! (ФОТО)

Кандидатката Кристина Тодоровиќ (24) која се прослави во музичкото шоу „Ѕвездите на гранд“ ослаби дури 75 килограми откако направила операција за смалување на желудникот.

Оваа шармантна девојка од Црна Гора ослабила дури 75 килограми откако направила операција за смалување на желудникот, а по трансформацијата доби само пофални зборови од жири комисијата.

Таа инаку кога за прв пат се појави во јавноста имаше 142 килограми.

-Во моментов имам околу 75 килограми минус, а сега влегов во некој период кога стагнирам, вели пејачката во една емисија.

Освен тоа таа зборуваше и за проблемите со кожата која не може да и се врати на место по драстичната промена.

Инаку целата операција ја плати Грнад продукција и Саша Поповиќ кој објави дека и овој проблем со кожата ќе и биде решен.

Најнови вести

Коронавирус