сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 25
home Познати

Кога се појави таа, сите паднаа во нејзина сенка: Ги покажа градите за кои многумина зборуваат (ФОТО)

Кога се појави таа, сите паднаа во нејзина сенка: Ги покажа градите за кои многумина зборуваат (ФОТО)

Манекенката Кара Дел Торо се појави на доделувањето на наградите „Револв“, кое се одржало овој викенд во Лос Анџелес, а сите дами паднале во сенка кога таа прошетала по црвениот тепих.

Иако се појавиле некои од најубавите жени на светот, Кара сепак била ѕвезда на вечерта и тоа поради смелиот фустан кој го облекла.

Под фустанот не носела градник, па нејзините бујни гради дошле до израз.

Коронавирус