понеделник, 20. март 2023. Вести денес: 117
home Познати

Кога сцена од филм ќе стане реалност, Ана Стојанова кажа ДА (ФОТО)

Кога сцена од филм ќе стане реалност, Ана Стојанова кажа ДА (ФОТО)

Кога сцена од филм ќе стане реалност.

Се спрема комплетно нов, ОГРОМЕН проект за членовите на Армијата за новата 2022 година. Изминатиот викенд се снимаше цели два дена и цела ноќ ама мене оваа сцена не ми беше планирана!

Кирил е се што не сум можела ни да замислам, а сум сакала да ми се случи!!

Оние кои што ме следат поодамна знаат дека јас никогаш немаше да стигнам до тука ако не беше неговото искуство, знаење и поддршка во работата.

Од првиот ден кога се појавив на оваа платформа знам дека го имам најголемиот грб на Македонија зад мене да ме чува, а од истиот тој човек ја црпам целата моја енергија, љубов и сила за да ви ја дадам вас.

Знае дека работата ми е се на светот. Созреав со овој Инстаграм и со вас! Затоа сум уште посреќна што нашиот најинтимен момент го споделивме со најмилите луѓе и пред девојките од Армијата кои ќе бидат дел од новиот видео спот за Армијата!!

Жал ми е што сеуште не можам да откријам за што станува збор, но наскоро ќе дознаете сите!

Армијо, станавме официјално и ФАМИЛИЈА!!!

Сакањее најголемо на целиот свет!!!! – напиша познатата инфлуенсерка Ана Стојанова на Инстаграм.

loading...

Најнови вести