петок, 4. декември 2020. Вести денес: 22
home Познати

Кога Сандра Африка е зад воланот и асфалтот гори: Пејачката распамети во жешко издание – пократко не можеше (фото)

Кога Сандра Африка е зад воланот и асфалтот гори: Пејачката распамети во жешко издание – пократко не можеше (фото)

Српската пејачка Сандра Африка објави жешко селфи од својот автомобил, па ги израдувала сите пријатели и следбеници со својот стајлиг зад воланот.

Туниката што ја носеше се крена доволно кога седна на возачкото седиште, откривајќи ги нозете, поради што многумина не беа во можност ни да трепнат.

ФОТО:САНДРА АФРИКА/ИНСТАГРАМ

“Во животот, најважно е да разберете кои сте. Кога ќе го научите ова, можете да направите се’, за вас не е ништо невозможно”, порача пејачката со објавената фотографија, но фокусот беше на нејзиниот жежок секси изглед за кој доби многу лајкови и коментари пред се од припадниците на посилниот пол.

извор: vistina.com.mk

Коронавирус