вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 228
home Познати

Кога почина нејзиниот татко целиот Балкан плачеше: Ќерката на пејачот живее во луксуз, а неодамна доживеа сообраќајна несреќа

Кога почина нејзиниот татко целиот Балкан плачеше: Ќерката на пејачот живее во луксуз, а неодамна доживеа сообраќајна несреќа

Ќерката на легендарниот југословенски пејач Дино Дворник често е на мета на медиумите поради нејзиниот бурен живот.

На социјалните мрежи Ела Дворник секојдневно објавува фотографии од нејзината ќерка Бали, а посебно внимание привлекува нејзиниот дом.

 

View this post on Instagram

 

Kako vam prolazi produzeni vikend? ?

A post shared by Ella Dvornik (@elladvornik) on

Фотографиите кои ги објавува таа често ги разнежнува фановите, а особено таа го привлече целото внимание откако се породи три недели порано и имаше тешкотии во бременоста.

Таа инаку пред некој ден доживеа и сообраќајна несреќа по што мораше да интервенираат и докторите за да ја зашијат раната на носот.

 

View this post on Instagram

 

A friendly reminder ?

A post shared by Ella Dvornik (@elladvornik) on

Најнови вести

Локални избори 2021