четврток, 23. септември 2021. Вести денес: 122
home Познати

Кога објави каде спие фановите сакаа да се на нејзино место: Српската пејачка замина на луксузно патување вредно цело богатство (ФОТО)

Кога објави каде спие фановите сакаа да се на нејзино место: Српската пејачка замина на луксузно патување вредно цело богатство (ФОТО)

Популарната српска пејачка Вики Миљковиќ покрај кризата со коронавирусот која ја зафати речиси цела естрада во соседството и пошироко реши парите од заштедата да ги потроши на луксузно патување.

Имено таа замина за Истанбул, а со фановите сподели фотографии од луксузот во кој ужива.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Viki Miljkovic (@viki_miljkovic)

Пејачката по долгата пауза и седењето дома реши да го замени со одмор во турскиот град во кој е деновиве.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Viki Miljkovic (@viki_miljkovic)

Освен луксузниот хотел, таа покажа како изгледа и нејзината соба, а од глетката речиси немаше кој не сакаше да биде на нејзино место, погледнете.

Најнови вести

Коронавирус