сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 124
home Познати

Кога Милица Павловиќ ќе го јавне на плажа „гола“ во седло! (ФОТО)

Кога Милица Павловиќ ќе го јавне на плажа „гола“ во седло! (ФОТО)

Милица Павловиќ важи за еден од најатрактивните и најзгодни пејачки на целата естрада. И што е најважно 100% природна! Ниту кубик силикони во градите, ниту грам колаген во усните, без филери, без естатски зафати, и други пластики по телото.

Секси сењорита неодамна  беше на одмор во Турција, па освен витката линија, Милица може  се пофали и со ненагласените природни  облини, што ја прави  поразлична од повеќето пејачки.

Особено кога пејачката облечна во едноделен костим за капење во свежи летнии бои, се појави на велосипед на плажата. Екстремно згодна, со нога „уз врат“, извајан задник и гради „без додатоци“, секси сењорита ги остави без здив присутните. „Вилицата им падна“ и на оние што случајно се затекнаа на плажата, ама и оние што намерно ја ангажираа за снимањето реклама за познатиот бренд костими за капење!

Висински избор, за вистинскиот бренд… – така ја прокоментираа „девојката со точакот“ која смело и одважно го „јаваше“ велосипедот „гола во седло“ на плажата во Аланија!

Извор: vistina.com.mk

Коронавирус