сабота, 6. јуни 2020. Вести денес: 0
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Кога миленичката и слави роденден: Ѕирнете како изгледаше роденденската забава на ќерката на Драгана Мирковиќ (ФОТО)

Кога миленичката и слави роденден: Ѕирнете како изгледаше роденденската забава на ќерката на Драгана Мирковиќ (ФОТО)

Пејачката Драгана Мирковиќ земала за обврска да ја организира роденденската прослава на својата ќерка.

Мирковиќ со гламурозна журка го прослави 16. роденден на наследничката Мануела, а пејачката заедно со сопругот се потрудила се да биде совршено.

Инаку, Мануела и Марко не сакаат да се појавуваат во јавност, водат повлечен живот и не се експонираат.

Коронавирус