четврток, 23. март 2023. Вести денес: 78
home Познати

Кога ќе видите што се ќе има на прославата ќе се онесвестите: Ана и Раста ќе искешираат цело богатство за првиот роденден на ќерката

Кога ќе видите што се ќе има на прославата ќе се онесвестите: Ана и Раста ќе искешираат цело богатство за првиот роденден на ќерката

Српската пејачка Ана Николиќ и нејзиниот поранешен сопруг раперот Раста ќе потрошат вртоглава сума на пари за првиот роденден на нивната ќерка Тара.

Нивната ќерка една година ќе наполни на трети август годинава, но родителите веќе започнаа со подготовките за прославата.

На забавата ќе присуствуваат околу 150 гости истата ќе се случи во луксузен хотел во Белград кој ќе биде украсен со посебни украси со кои просторот ќе наликува на Дизниленд.

Освен тоа пејачката ангажирала и 20 аниматори за деца, кловнови, принцези како и торта на пет ката.

Сето ова задоволство парот ќе ги чини 25 илјади евра.

Sutra punim 8 meseci…i posle ta-ta i ba-ba KONACNO SAM IZGOVORILA I MA -MA!????

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on

loading...