петок, 28. јануари 2022. Вести денес: 148
home Познати

Кога ќе видите што направи Брена со шорцевите на својот син кој ги носел додека имал +50 килограми на себе се ќе ви стане јасно (ФОТО)

Кога ќе видите што направи Брена со шорцевите на својот син кој ги носел додека имал +50 килограми на себе се ќе ви стане јасно (ФОТО)

Најмалиот син на Лепа Брена Виктор Живојиновиќ пред речиси една година маки мачеше со вишокот на килограми.

Меѓутоа со  здрава исхрана и желба да ги отстрани вишокот на килограми тој ослабел дури 50 килограми за една година.

Откако во моментов е задоволен од својата тежина тој во својот плакар ги пронашол своите шорцеви од минатата година и веднаш се пофали на Инстаграм, а по оваа фотографија се огласи и неговата мајка со слична фотографија.

✌?

A post shared by Viktor Ernest Zivojinovic (@viktorzivojinovic) on

Пејачката позираше во истите шорцеви заедно со нејзината пријателка, а според коментарите станува збор за шорцеви со бројот ХХХL.

Viktorove stare kupace gace??????

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

Коронавирус