недела, 5. април 2020. Вести денес: 103
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Кога ќе видите што имаше на божиќната трпеза кај Карлеуша ќе ви потечат лиги- еве и кај кого се падна паричката (ФОТО)

Кога ќе видите што имаше на божиќната трпеза кај Карлеуша ќе ви потечат лиги- еве и кај кого се падна паричката (ФОТО)

Јелена Карлеуша во семејниот дом на Дедиње го одбележа Божиќ заедно со ќерките Атина и Ника како и тетка и Даниела и братот од татко и.

Поп ѕвездата со фановите сподели видео снимка од домот покажувајќи ја богатата трпеза, а се пофали и кое и е нејзиното омилено јадење.

-Сите ние од овој дел на светот што знаеме што е ајвар и жалиме што другите не знаат, напиша Карлеуша.

Семејството кршеше и погача со паричка и истата се падна кај пејачката.

-Еве ја добив, ууу! Па секако секогаш парите се кај мене! Секогаш!, се пофали Јелена.

Најнови вести

Коронавирус