среда, 31. мај 2023. Вести денес: 99
Во живо

Трибина на тема „Политики за развој енергетскиот сектор“

home Познати

Кога ќе видите како реагира познатиот пејач кога му се приближи обожавателка, повеќе нема да ги слушате неговите хитови – ова е грозно!

Кога ќе видите како реагира познатиот пејач кога му се приближи обожавателка, повеќе нема да ги слушате неговите хитови – ова е грозно!

Обожавателка на концертот на групата „Maroon 5“ се обиде да се качи на сцената и да го прегрне пејачот Адам Левин, но наместо тоа доби големо разочарување по кое најверојатно повеќе никогаш нема да ја слуша оваа група.

Имено додека Адам на сцената ја пееше песната „Sunday Morning“ обожавателка се качи на сцената и сакаше да го прегне пејачот, но наместо тоа тој фрустрирано ја опцу и се тргна од девојката која потоа беше симната од бината од обезбедувањето.

Видеото е објавено на Тик Ток, а до сега е прегледано дури девет милиони пати.

„Со оглед дека успехот им го должи на публиката, требало да се однесува малку понежно“, се дел од коментарите.

@luispenaloza9525Adam Levine was a whole mood yesterday💀 #Fyp #ForYou #Maroon5 #AdamLevine #Hollywood #HollywoodBowl♬ Sunday Morning – Maroon 5