сабота, 8. август 2020. Вести денес: 22
home Познати

Кога ќе ја видите неа, веднаш ќе заборавите на Розга: Поранешното момче на пејачката ја остави пред олтар поради оваа секс бомба (ФОТО)

Кога ќе ја видите неа, веднаш ќе заборавите на Розга: Поранешното момче на пејачката ја остави пред олтар поради оваа секс бомба (ФОТО)

Музичарот Стјепан Хаусер долго време беше во врска со пејачката Јелена Розга, а откако ја остави, тој заплови во луда романса со убавата пијанистка Лола Астанова, а набрзо одлучија и да се земат.

По илјадниците реакции во јавноста дека тој ја изиграл пејачката, таа според многумина дури и му ја посветила последната нејзина песна во чиј спот Розга плаче.

Регионалните медиуми иако во врска со Стјепан не ја заборавија Розга, но сепак повеќе се интересираат за неговата згодна сопруга за која малку се знае во јавноста.

Лола по потекло е од Узбекистан, а преку својот Инстаграм секојдневно ги воодушевува фановите со свирењето клавир.

 

View this post on Instagram

 

She believed she could so she did … 🎹👠 • • • #piano #pianist #reddress #ladyinred #musician

A post shared by LOLA ASTANOVA (@lolaastanova) on

 

View this post on Instagram

 

Sugar🍯🐝

A post shared by LOLA ASTANOVA (@lolaastanova) on

Парот откако се венчаше дури започна и заедно да настапува.

 

View this post on Instagram

 

She was free in her wildness. She was a wanderess, a drop of free water. She belonged to no man and to no city … 🥀

A post shared by LOLA ASTANOVA (@lolaastanova) on

 

View this post on Instagram

 

On and on the rain will say how fragile we are … 💭🎶🌧

A post shared by LOLA ASTANOVA (@lolaastanova) on

Коронавирус