понеделник, 1. август 2022. Вести денес: 155
АКТУЕЛНО

ДЕТАЛИ ЗА ТРАГЕДИЈАТА: Три лица загинаа откако со возило излетале од коловоз

home Познати

Кога ќе го видите меѓуножјето на оваа секси Русинка ќе сфатите зошто 30 илјади следбеници и се смеат со денови (ФОТО)

Кога ќе го видите меѓуножјето на оваа секси Русинка ќе сфатите зошто 30 илјади следбеници и се смеат со денови (ФОТО)

Една убава Русинка која е многу популарна на Инстаграм и ја следат повеќе од 30 илјади следбеници поради една грешка стана предмет на потсмев низ во целата земја.

Имено Олиа Исаева со фановите сподели неколку фотографии на кои таа е во костим за капење.

GM☀

A post shared by Olya ? Isaeva (@olyaisa.eva) on

Иако таа на фотографиите изгледа совршено, Русинката претерала со солариумот по што костимот за капење и ги откри белите траги од гаќите.

Исаева овие фотографии ги објави на Инстаграм, а фановите веднаш ја бомбардираа со коментари.

Коронавирус