вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 36
home Познати

Кога ќе ги видите овие фотографии од ноќта на вештерките нема да ви биде чудно зошто тетовецот Џемаили се разведе од оваа секс бомба (ФОТО)

Кога ќе ги видите овие фотографии од ноќта на вештерките нема да ви биде чудно зошто тетовецот Џемаили се разведе од оваа секс бомба (ФОТО)

Ерјона Сулејмани, поранешната сопруга на репрезентативецот на Швајцарија со потекло од Тетово, Блерим Џемаили, уште еднаш во јавноста покажа зошто ја остави сопругот кон крајот на 2017 година.

Иако му роди дете, сепак играчот за врска на Болоња реши да го прекине бракот поради фактот што Ерјона беше премногу слободна во јавноста.

Тогаш „чашата је прели“ нејзината приказна за „секс пред камери“, но не е тајна дека на Џемаили се му се „собрало“.

Ерјона по разводот продолжи со личната атрактивна промоција.

Во меѓувреме се проба и како водителка на спортска емисија, а во продолжение погледнете ги фотографиите од изминатата ноќ на вештерките.

Коронавирус