недела, 16. мај 2021. Вести денес: 0
home Познати

Кога ќе дознаете колку пари има фрлено за пластични операции срцето ќе ве здоболи: Емина Јаховиќ не штеди за својот изглед (ВИДЕО)

Кога ќе дознаете колку пари има фрлено за пластични операции срцето ќе ве здоболи: Емина Јаховиќ не штеди за својот изглед (ВИДЕО)

Пејачката Емина Јаховиќ плени со својата убавина каде и да се појави. Таа е на сцената повеќе од 10 години, така да многумина ја паметат како изгледала пејачката на почетокот на својата кариера.

Промената е драстична, тоа го говорат и нејзините фанови секојдневно, но тоа е така благодарение на нејзините хирушки интервенции кои ги има направено пејачката.

Емина како што пишуваат српските медиуми ги зголемила градите, а најмногу интервенции имала на лицето.

Интервенирала во делот кај брадата, ги пополнила исните, ги средила јагодите и носот за кого неколку пати јавно призна бидејќи го има кршено, па затоа морала да го оперира.

Според некои информации се споменува цифра од вртоглави 20 илјади евра која пејачката ги има фрлено сиве овие години за да изгледа вака, погледнете.

Најнови вести

Коронавирус