четврток, 2. февруари 2023. Вести денес: 0
home Познати

Кога ќе дознаете кои и се соседи ќе паднете во транс: Рита Ора откако се пресели се охрабри и облече провиден фустан (ФОТО)

Кога ќе дознаете кои и се соседи ќе паднете во транс: Рита Ора откако се пресели се охрабри и облече провиден фустан (ФОТО)

Познатата пејачка со албанско потекло Рита Ора веќе некое време живее на нова локација, а сега конечно е откриено и за која локација станува збор.

Пејачката која важи за најсексапилна во целиот свет се преселила на најскапата улица во Лондон „Њу Холанд Парк“, каде први соседи и се Сајмон Кауел и Роби Вилијамс.

Како што пишуваат светските медиуми Рита одлучила да се пресели бидејќи наводно соседите од старото маало се жалеле на вревата која ја правела во својот дом со честите забави.

Пејачката неодамна е фатена како излегува од нејзиниот дом во провиден фустан кој откри многу нејзини атрибути, погледнете: