понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 64
home Познати

Кога го намокри проѕирниот фустан нема кој не подзина- славната пејачка го заборави костимот за капење, па реши да ризикува (ФОТО)

Кога го намокри проѕирниот фустан нема кој не подзина- славната пејачка го заборави костимот за капење, па реши да ризикува (ФОТО)

Лејди Гага важи за кралица на екстравагантниот изглед, а ова лето доби титула и за кралица на плажата.

Популарната пејачка во проѕирен фустан на плажите во Малибу, сними едиторијал, а на себе имаше само танга и проѕирен бел фустан.

Во еден момент таа требала да влезе во морето, па откако фустанот се намокрило имало што да се види.

Најнови вести

Коронавирус