понеделник, 18. октомври 2021. Вести денес: 5
home Познати

Кога фотографијата говори повеќе од зборовите: Српската водителка во седмиот месец од бременоста со стомак до заби (ФОТО)

Кога фотографијата говори повеќе од зборовите: Српската водителка во седмиот месец од бременоста со стомак до заби (ФОТО)

Српската актерка и водителка Маријана Мичиќ неодамна за прв пат го покажа трудничкиот стомак, а сега покажа и како изгледа во седмиот месец од бременоста.

Водителката чека девојче со својот избраник Милош, а сега по прв пат сподели фотографија на која и се гледа стомакот.

Имено таа долго време ја криеше бременоста, додека овој пат се одлучи да ги насмее сите и да сподели фотографија од трудничкиот стомак во седмиот месец од бременоста.

„Сакајте ги децата, бидејќи тие се безгрешни како ангелите и живеат за нас да не усреќат, тие живеат да ни ги исчистат срцата како некој патоказ за нас. Тешко оној кој ќе навреди дете“, стои во нејзиниот пост на Инстаграм.

Најнови вести

Локални избори 2021