недела, 31. јули 2022. Вести денес: 65
home Познати

Кога Брена нема помош од фризер… Сакаше да се пофали со стајлингот ама сите гледаа во нејзината коса (фото)

Кога Брена нема помош од фризер… Сакаше да се пофали со стајлингот ама сите гледаа во нејзината коса (фото)

Лепа Брена и во изолација практикува да биде дотерана и убаво да изгледа, а нејзиното најново издание предизвика внимание кај следбениците на социјалната мреѓа Инсатграм каде ја објави фотографијата.

Брена позираше во својот раскошен двор, а во косата решила да стави екстензии, но горниот дел не го средила најдобро.


Очигледно дека оваа фризура не е направена од раце на професионалец, па стајлингот со која Брена сакаше да се пофали, падна во вода поради превпечаливата фризура.

Коронавирус