понеделник, 26. септември 2022. Вести денес: 115
home Познати

Кога Ана Севиќ ќе ја види нивната фотографија во базен ќе пукне од мака: Дарко Лазиќ не ја крие новата девојка

Кога Ана Севиќ ќе ја види нивната фотографија во базен ќе пукне од мака: Дарко Лазиќ не ја крие новата девојка

Откако се разведе познатиот пејач Дарко Лазиќ од долгогодишната сопруга Ана Севиќ веднаш започна нова љубовна врска со неговата нова девојка Марина Гагиќ.

Парот се запознал во родното село на пејачот кој што вели дека пронашол се што барал сите овие години кај една девојка.

-Убаво ни е, уживаме, никаде не брзаме, а брак се уште не планираме, вели Дарко.

Тој додава дека таа е обична девојка и целиот живот барал ваква девојка покрај себе.

-Не ми е гајле што ќе рече Ана Севиќ за мојата нова девојка, таа има ново момче. Инаку јас и Ана сме во супер односи, дури сега подобро функционираме отколку во брак. Убаво се договараме за гледањето на Лорена, таа се уште е мала за да сфати што се случува меѓу нас, а можеби и подобро е што тоа се случило сега за да се навикне дека нејзините мајка и татко се разведени.

Најнови вести

Коронавирус