петок, 15. октомври 2021. Вести денес: 177
Во живо

Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Свети Николе

home Познати

Коцкар позираше гола, па “распали“ по колегите кои прават вакви трикови (ФОТО)

Коцкар позираше гола, па “распали“ по колегите кои прават вакви трикови (ФОТО)

Пејачката и победничка во „Задруга“ Кија Коцкар ги коментираше своите колеги кои ги објавија своите провокативни фотографии на Инстаграм, а потоа се правдаа дека фотографиите случајно завршиле на социјалните мрежи.

-Сите велат “еве, сега се сликав, па случајно објавив“. Ова се трикови, јас самата ја објавив фотографија, знаејќи дека некој новинар ќе ја земе како вест, рече таа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KIJA KOCKAR (@kijakockar)

Да потсетиме, босанскиот рапер Амар Хоџиќ, попознат како Буба Корели, го шокираше регионот кога на Инстаграм објави нецензурирана фотографија од својот полов орган, а слична ситуација имаа и Дара Бубамара и Едита Арадиновиќ.

 

 

Коронавирус