четврток, 2. февруари 2023. Вести денес: 0
home Познати

Клуни со години е најголем заводник, но неговата сопруга го засенува со својата убавина (ФОТО)

Клуни со години е најголем заводник, но неговата сопруга го засенува со својата убавина (ФОТО)

Амал и Џорџ Клуни се сопственици на имот на Езерото Комо, но често патуваат низ цела Италија.

Славниот пар деновиве ужива во Венеција, а папараците не пропуштија да го документираат нивното присуство во шармантниот град.

41-годишната адвокатка беше облечена во бел фустан и носеше црн шешир додека со 58-годишниот актер се упатуваше кон водно такси.

Џорџ со години важи за еден од најголемите заводници во светот, но неговата сопруга Амал го засенува каде и да се појават.