среда, 29. март 2023. Вести денес: 146
home Познати

Клои Кардашијан повторно изневерена: Тристан Томпсон чека дете со друга

Клои Кардашијан повторно изневерена: Тристан Томпсон чека дете со друга

Поранешното момче на Клои Кардашијан, кошаркарот Тристан Томпсон повторно ќе стане татко, а ова е само една од измамите во серијата што и ги приредил на познатата старлета.

Играчот на Сакраменто Кингс и поранешното момче на Клои, кој првпат ја изневери додека таа чекаше дете со него и беше во деветиот месец од бременоста, повторно ќе стане татко.

Третото дете му се смешка на кошаркарот, а овој пат мајка на идното дете е личниот тренер Марали Николс (31).

Интересно е што во тој период канадскиот кошаркар се уште беше во врска со Клои, припадничка на кланот Кардашијан, со која ја има ќерката Тру.

Клои ненадејно ја прекина врската со кошаркарот во април оваа година, откако Дејли Мејл објави фотографии од Томпсон како влегува во хотелска соба со три девојки по лудата забава во Беверли Хилс.

Во емисијата „Keeping up with the Kardashians“, Клои отворено проговори за врската со Томпсон, велејќи дека тој напорно работи да ја врати нејзината доверба и дека е свесна дека тој многу напредувал, но додала дека не може целосно верувајте му верува.

Најнови вести