вторник, 2. јуни 2020. Вести денес: 163
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Ќерките на Сталоне позираат во бикини: Софија, Систин и Скарлет се разголеа (ФОТО)

Ќерките на Сталоне позираат во бикини: Софија, Систин и Скарлет се разголеа (ФОТО)

Семејството на Силвестер Сталоне ужива во убавините на Хрватска.

50-годишната сопруга на славниот актер, Џенифер Флавин, со нивните три ќерки Софија, Систин и Скарлет минатата недела пристигна во Сплит.

Популарните сестри не пропуштија да споделат фотографии од семејниот одмор на социјалните мрежи.

 

Коронавирус