петок, 27. ноември 2020. Вести денес: 158
home Познати

Ќерките на Синиша Михајловиќ влегуваат во реално шоу- претходно морате да ги погледнете во минијатурно бикини (ФОТО)

Ќерките на Синиша Михајловиќ влегуваат во реално шоу- претходно морате да ги погледнете во минијатурно бикини (ФОТО)

Викторија и Вирџинија Михајловиќ, ќерките на легендарниот фудбалер на Црвена Ѕвезда и репрезентативецот на Југославија Синиша, на крајот на овој месец ќе влезат во реално шоу.

Италијанските медиуми на големо пишуваат дека Викторија и Вирџинија ќе бидат „едно“ и ќе учествуваат во „Островот на познатите“.

Медиумите сметаат дека за успех на младите девојќи највеќе ќе им биде потребна дисциплината, а тоа е сето она што нивниот татко Синиша го користи како тренер кај своите играчи.

И додека новото реално шоу е закажано за 24 јануари, слободно можете да уживате во нивните фотографии.

 

View this post on Instagram

 

Chi sa dare tanto, sa anche cogliere tutto

A post shared by Viktorija Mihajlović (@vickymiha) on

 

View this post on Instagram

 

Wild. ???

A post shared by Viktorija Mihajlović (@vickymiha) on

 

View this post on Instagram

 

Finalmente, qui . #wildsoul ?

A post shared by Viktorija Mihajlović (@vickymiha) on

 

View this post on Instagram

 

I’m not an Angel __ ? #MebyOlga #imnotanangel #photooftheday Ph @olga.amendola_ph Make-up @giuliasalernomakeupartist

A post shared by Virginia Mihajlović ? (@virgimih) on

 

View this post on Instagram

 

On wednesday we wear black __ ??‍♀️ #onwednesdaywewearblack #mirrorselfie #todaymood

A post shared by Virginia Mihajlović ? (@virgimih) on

 

View this post on Instagram

 

Sdraiata qui da circa 3 ore ? #chilling #sardinia #hothothot

A post shared by Virginia Mihajlović ? (@virgimih) on

Коронавирус