петок, 3. декември 2021. Вести денес: 37
home Познати

Ќерката на Зорица Брунцлик стави силикони, па веднаш го соблече градникот и се пофали (ФОТО)

Ќерката на Зорица Брунцлик стави силикони, па веднаш го соблече градникот и се пофали (ФОТО)

Ќерката на популарната пејачка Зорица Брунцлик која често е активна на социјалните мрежи сподели фотографија со која ги збуни сите.

Додека фановите шпекулираа, медиумите веќе објавија дека Злата се „подновила“ со нови силикони.

Bday Gurl ??❤ #bdaygirl #crvenonaradost

A post shared by Zlata Arandjelovic (@goldies.fashion) on

Оваа нејзина промена фановите веднаш ја забележаа и ја нападнаа со лајкови и со интересни коментари.

„Откако ги зголеми градите, шминката сега оди во втор план“, се само дел од коментарите на социјалните мрежи, погледнете.

?????? #slayer #nomakeupneeded

A post shared by Zlata Arandjelovic (@goldies.fashion) on

Најнови вести

Коронавирус