понеделник, 8. март 2021. Вести денес: 144
home Познати

Ќерката на Жељко сподели фотографија со нејзината мајка од минатото- фановите коментираа само еден единствен детаљ (ФОТО)

Ќерката на Жељко сподели фотографија со нејзината мајка од минатото- фановите коментираа само еден единствен детаљ (ФОТО)

Наследничката на Жељко Јоксимовиќ, Мина Јоксимовиќ се потсети на своето детство со што ги разнежни фановите на социјалните мрежи.

Имено Мина на својот Фејсбук профил објави фотографија со својата мајка Весна за време на семеен ручек од минатото, а под фотографијата напиша:

Ја хранам мајка ми.

Оваа порака ги изненади фановите и тие и испратија бројни позитивни коментари и и нагласија дека мајка и е убава жена.

Коронавирус