понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 154
home Познати

Ќерката на Жељко Митровиќ го прослави 30-от роденден: Кога виде кој пејач го донесе татко и не им веруваше на сопствените очи (ФОТО)

Ќерката на Жељко Митровиќ го прослави 30-от роденден: Кога виде кој пејач го донесе татко и не им веруваше на сопствените очи (ФОТО)

Сандра Митровиќ, ќерката на директорот и сопственикот на ТВ Пинк Жељко Митровиќ вчера го прослави својот 30-ти роденден. По тој повод таа направи гламурозна роденденска забава на која ги собра најблиските.

На роденденот пееше Оливер Мандиќ, а во моментот кога почна песната „Одлазим, а волим те“ Жељко и Сандра заедно играа со оглед на тоа дека е нивна омилена песна.

Сите беа воодушевени од глетката, па ги земаа телефоните во раце и ги снимаа двајцата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zeljko Mitrovic (@zeljkomitrovic)

-Го прославуваме роденденот на Сандра, па Оливер ни ја пее нашата омилена песна, напиша Жељко на својот Инстаграм профил.

Инаку она што на сите им падна во очи беше и роденденската торта која беше на неколку ката, погледнете.

Најнови вести

Коронавирус