среда, 8. јули 2020. Вести денес: 80
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

Ќерката на Жељко Јоксимовиќ во секси издание (ФОТО)

Ќерката на Жељко Јоксимовиќ во секси издание (ФОТО)

Мина Јоксимовиќ, ќерката на пејачот и композитор Жељко Јоксимовиќ, се врати од одмор, но како и обично, дури и откако уживаше во морето, останаа фотографии за објавување на социјалните мрежи кои потсетуваат на еден убаво поминат период.

Па така, Мина за нејзините следбеници на Инстаграм сподели фотографија во бикини, а на „стори“ објави фотографија која е насловена како веќе и недостасува плажата и морето.

До Мина на следната фотографија е едно мистериозно момче, чиј идентитет очигледно сакаше да го скрие, па не е познато дали станува збор за нејзината посилна половина или е само пријател.

 

Парламентарни избори 2020