петок, 29. јули 2022. Вести денес: 76
home Познати

Ќерката на Жељко Јоксимовиќ објави фотографија во бикини: На мажите им го помати паметот (ФОТО)

Ќерката на Жељко Јоксимовиќ објави фотографија во бикини: На мажите им го помати паметот (ФОТО)

Пејачот Жељко Јоксимовиќ од својот прв брак има ќерката Мина, која очигледно израснала во вистинска убавица.

Мина Јоксимовиќ многумина ја паметат како симпатично девојче со голем талент за музика, меѓутоа на мажите им го помати паметот со фотографиите кои ги става на социјалните мрежи. Освен убавите облини, младата Мина плени со убавината која ја наследила од својата мајка.

Кога објави фотографија во бикини, Мина предизвика целосен хаос на интернет. Ова не е првпат таа да го привлекува вниманието на јавноста и да предизвика лавина од коментари.

Коронавирус