сабота, 22. февруари 2020. Вести денес: 46
Во живо

Прес-конференција на претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски

home Познати

Ќерката на Топалко одново провоцира: Хелена без гаќички и градник (ФОТО)

Ќерката на Топалко одново провоцира: Хелена без гаќички и градник (ФОТО)

Ќерката на пејачот Милан Топаловиќ – Топалко е многу активна на социјалните мрежи, а последниот пост предизвика бура на Instagram.

☺️ 👠 @mistery_shoes @muaaleksandrakovacevic Sijaj Jadranka. 😂

A post shared by Helena Topalović (@helena_topalovic) on

Хелена облечена во син свечен фустан, под која нема ниту „Д“ од долна облека… Ама баш ништо…. ниту гаќички ниту градник.

💙👑 @mistery_shoes @muaaleksandrakovacevic

A post shared by Helena Topalović (@helena_topalovic) on

За помалку од 24 часа, Елена собрала илјадници лајкови и еден куп комплименти, меѓу кои разбирливо предничеа, коментарите на мажите. А како и не би, кога и душата и телото сами реагираат на ваква убавица.