недела, 28. ноември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Ќерката на Топалко ја надмина и Сораја со големината на силиконите- од оваа глетка на нејзините г*ли гради на базен нема да ви биде добро

Ќерката на Топалко ја надмина и Сораја со големината на силиконите- од оваа глетка на нејзините г*ли гради на базен нема да ви биде добро

Хелена Топаловиќ, ќерката на Милан Топаловиќ, Топалко  ја користи секоја можност да патува и да ужива во луксузните хотели.

 

View this post on Instagram

 

? find me under the palm tree by the sea

A post shared by Helena Topalović (@helena_topalovic) on

Ќерката на пејачот е активна на Инстаграм каде што објавува провокатвни фотографии од многу дестинации.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Helena Topalović (@helena_topalovic) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Helena Topalović (@helena_topalovic) on

Хелена повторно замина на одмор, но не сакаше да ја открие точната дестинација каде што реши да се опушти, а во преден план и беа џиновските гради кои ги покри буквално со ено парче крпа на себе.

 

View this post on Instagram

 

@penna_atelier

A post shared by Helena Topalović (@helena_topalovic) on

Коронавирус