среда, 27. октомври 2021. Вести денес: 214
home Познати

Ќерката на Топалко бесна поради критиката за постариот сопруг кој има дете со познатата водителка – наместо него го покажа длабокото деколте

Ќерката на Топалко бесна поради критиката за постариот сопруг кој има дете со познатата водителка – наместо него го покажа длабокото деколте

Ќерката на пејачот Милан Топаловиќ Топачко предизвика бура на реакции откако се омажи пред два дена, а беше запросена минатата недела во Шпанија.

Имено Хелена Топаловиќ предизвика бура на реакции особено на нејзиниот Инстаграм профил откако сподели фотографии од длабокото деколте во црква, но и од сопругот кој беше свртен со грб.

Нејзините следбеници веднаш ја нападнаа дека овој невестински фустан воопшто не и личи за во црква, но и дека го крие мажот бидејќи е грд и постар од неа.

По ова таа се огласи на социјалната мрежа и им порача добро утро на сите хејтери.

-Добро утро од мене и мојот сопруг кој има 34 години. А вие како сте? Стои во нејзиниот опис на фотографијата на која се гледа нејзиното бујно деколте.

Откако се пишуваше и дека таа се омажила поради тоа што е бремена напиша:

-Се омажив на празен стомак. Немојте да се грижите, мажот не го кријам, туку не сакам да ја делам нашата приватност, вели таа.

Инаку партнерот на Хелена, Драган Алексиќ е поранешен сопруг на водителката Јелена Димитријевиќ со кого има и дете.

Најнови вести

Локални избори 2021