петок, 24. јануари 2020. Вести денес: 129
home Познати

Ќерката на Сузана Манчиќ неодамна се разведе, а сега заврши во прегратките на популарната пејачка! (ФОТО)

Ќерката на Сузана Манчиќ неодамна се разведе, а сега заврши во прегратките на популарната пејачка! (ФОТО)

Постарата ќерка на Сузана Манчиќ, откако тајно се венчаше во Лас Вегас неодамна се разведе од нејзиниот 20 години постар сопруг.

Тие двајцата одлучиле да стават крај на бракот бидејќи се почесто имаа расправии и несогласувања во бракот.

-На Сузана и беше криво кога слушнала за разводот, но не се противеше на тоа. Таа и така беше свесна дека нивниот брак нема да опстане, затоа што човекот беше постар 20 години од Тодора. Ќерката на Сузана најверојатно ќе остане во Америка, нема намера да се враќа во Србија, открил извор близок до водителката.

Инаку, Теодора веќе некое време е во Белград, а секојдневно објавува фотографии на социјалните мрежи. Таа неодамна во ноќен провод е видена во друштво на пејачката Милица Павловиќ.

Извор: телеграф.рс