понеделник, 6. февруари 2023. Вести денес: 179
АКТУЕЛНО

Најнов биланс: Во земјотресите во Турција и Сирија загинале повеќе од 3.000 луѓе, најмалку 15.500 повредени

home Познати

Ќерката на српскиот пејач позираше во танга среде преполн базен- на мажите им паднаа очите од овој незгоден кадар (ФОТО)

Ќерката на српскиот пејач позираше во танга среде преполн базен- на мажите им паднаа очите од овој незгоден кадар (ФОТО)

Ќерката на пејачот Милан Топаловиќ Топалко, Хелена со неколку заводливи фотографии, ги запали социјалните мрежи.

Овој пат, сподели нови каде е покрај базенот и им ги покаѓа на своите следбеници.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Helena Topalović (@helena_topalovic) on

Фотографирана е во мало црно-бело бикини, а нејзиниот потемнет задник во танга им наполни очи на припаниците од посилниот пол!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Helena Topalović (@helena_topalovic) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Helena Topalović (@helena_topalovic) on