петок, 3. декември 2021. Вести денес: 138
home Познати

Ќерката на српскиот пејач позираше во танга среде преполн базен- на мажите им паднаа очите од овој незгоден кадар (ФОТО)

Ќерката на српскиот пејач позираше во танга среде преполн базен- на мажите им паднаа очите од овој незгоден кадар (ФОТО)

Ќерката на пејачот Милан Топаловиќ Топалко, Хелена со неколку заводливи фотографии, ги запали социјалните мрежи.

Овој пат, сподели нови каде е покрај базенот и им ги покаѓа на своите следбеници.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Helena Topalović (@helena_topalovic) on

Фотографирана е во мало црно-бело бикини, а нејзиниот потемнет задник во танга им наполни очи на припаниците од посилниот пол!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Helena Topalović (@helena_topalovic) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Helena Topalović (@helena_topalovic) on

Коронавирус