понеделник, 21. ноември 2022. Вести денес: 80
home Познати

Ќерката на славниот фудбалер во центарот на секс скандал: Фановите го пронајдоа нејзиното домашно видео за возрасни (ФОТО)

По интернетот кружи „видео за возрасни“ со девојка која наликува на Даниела, а таа тврди дека е во прашање друга жена која наликува на неа.
Ќерката на славниот фудбалер во центарот на секс скандал: Фановите го пронајдоа нејзиното домашно видео за возрасни (ФОТО)

Даниела Фиго, ќерка на познатиот пензиониран фудбалер Луис Фиго, овие денови се најде во секс скандал.

По интернетот кружи „видео за возрасни“ со девојка која наликува на Даниела, а таа тврди дека е во прашање друга жена која наликува на неа.

Morning Mexico ??

A post shared by Daniela Svedin Figo (@danielasfigo) on

Откако некои медиуми пренесоа дека ќерката на Фиго има „домашно видео“, таа се огласи на Инстаграм и демантираше дека е дел од видеото.

Happy birthday!!! ?I love you

A post shared by Daniela Svedin Figo (@danielasfigo) on

Long days …

A post shared by Daniela Svedin Figo (@danielasfigo) on

-Во последно време на интернет кружат непримерни слики и видео записи од девојка која се претставува како мене. Сакам сите да знаат и да бидат сигурни дека тоа не сум јас и дека сликите се лажни, напиша Даниела во својот демант.

Important ⬆️

A post shared by Daniela Svedin Figo (@danielasfigo) on

Коронавирус