четврток, 22. октомври 2020. Вести денес: 141
home Познати

Ќерката на Синиша Михајловиќ предизвика вистински земјотрес во минијатурна танга- фудбалерот на Јувентус не издржа, па започна да ја пипка

Ќерката на Синиша Михајловиќ предизвика вистински земјотрес во минијатурна танга- фудбалерот на Јувентус не издржа, па започна да ја пипка

Ќерката на Синиша Михајловиќ, Вирџинија овие денови е во центарот на вниманието во италијанските медиуми поради одморот на кого е со своето момче, фудбалерот на Јувентус Александар Војлак.

Дел од луксузниот одмор таа постојано го споделува на социјалните мрежи по што стана на мета на медиумите.

Таа во сексапилен костим за капење со минијатурна танга сподели видео на кое го бакнува своето момче, а потоа сподели и фотографии како се бакнуваат во вода.

Коронавирус