среда, 2. декември 2020. Вести денес: 0
home Познати

Ќерката на Синан Сакиќ објави фотографија која никој досега ја нема видено: Тато, ти благодарам за се (ФОТО)

Ќерката на Синан Сакиќ објави фотографија која никој досега ја нема видено: Тато, ти благодарам за се (ФОТО)

Ќерката на починатиот пејач Синан Сакиќ, Ѓулкица мораше да го гледа својот татко како се бори во болничкиот кревет, битка која на крајот ја загуби.

Сепак таа е свесна дека мора да се продолжи понатаму. На својот Инстаграм профил објави фотографија која досега јавноста немаше можност да ја види, на која се наоѓаат тие двајца.

-Без тебе понатаму во животот тргнувам, напиша таа под фотографијата.

Bez tebe dalje kroz život krećem????

A post shared by Djulkica (@djulkica) on

Покрај тоа, таа имаше потреба да им се заблагодари на сите на поддршката која и ја давале на неа и на нејзиното семејство.

-Трогнати сме од искажаното внимание, почитување, пораки со поддршка со чувства, искрено се заблагодарувам на сите кои се со нас во овие тешки мигови и ја делат нашата болка, напиша таа.

A post shared by Djulkica (@djulkica) on

Најнови вести

Коронавирус