вторник, 28. јануари 2020. Вести денес: 0
home Познати

Ќерката на познатата водителка и се јави во живо среде емисија- таа остана во неверување откако дозна зошто ја бара, па веднаш реагираше

Ќерката на познатата водителка и се јави во живо среде емисија- таа остана во неверување откако дозна зошто ја бара, па веднаш реагираше

Во емисијата посветена за реалното шоу „Задруга“ водителката Душица Јаковлевиќ беше изненадена откако како гледач директно во живо се вклучи нејзината ќерка Ангела.

-Еј мама Ангела е, вели таа откако се вклучи во живо.

Водителката откако не слушна убаво за кого се работи ја смири публиката и внимателно слушаше.

-Сакав да те прашам каде е кремата за комарци? Ја праша ќерката водителката која неконтролирано започна да се смее.

Потоа таа и одговори дека не знае и ја запраша нејзината ќерка зошто не спие во 2 часот наутро? По што и порача дека ќе се разберат кога ќе се врати дома.

Целото видео можете да го погледнете во продолжение.