четврток, 9. декември 2021. Вести денес: 13
home Познати

Ќерката на популарниот пејач го покажа бомбастичното тело во бикини (ФОТО)

Ќерката на популарниот пејач го покажа бомбастичното тело во бикини (ФОТО)

Софија Ричи, манекенка и ќерка на популарниот пејач Лионел Ричи, на својот Инстаграм објави фотографии во костим за капење и ја разбуди фантазијата на шесте милиони нејзини следачи.

Манекенката објави фотографии на кои позира во бел костим за капење со интересен дизајн кој совршено ги акцентираше нејзините облини и топ форма.

„Ова на фотографијава е рај“, „Најдобрата фотографија што некогаш е направена“, се само некои од коментарите од Инстаграм следбениците.

Само еден ден порано, Софија сподели и како долго во ноќта се забавува со полусестрата на нејзиниот дечко, и бивш партнер на Кортни Кардашијан

Им покажа на сите дека таа се забавува ноќта со најмладата милијадерка во светот, кајли Џенер која се пофали дека креираат најубави животни спомени.

View this post on Instagram

A series of me living my best life

A post shared by Sofia Richie (@sofiarichie) on

Коронавирус